Dažniausiai užduodami klausimai

+ Kas yra uodega.lt?

uodega.lt – tai veterinarijos gydytojų paieškos ir registracijos vizitui internetu portalas. Portale uodega.lt paprastai ir greitai galima susirasti veterinarijos gydytoją ar specialistą pagal specializaciją, darbo laiką ir vietovę, paskaityti jo gyvenimo gyvenimo aprašymą, atsiliepimus apie šį specialistą bei užsiregistruoti vizitui.

+ Ar uodega.lt teikia veterinarijos gydymo paslaugas?

Ne, uodega.lt nėra veterinarinių paslaugų teikėja. Visas uodega.lt pristatomas paslaugas teikia veterinarijos gydytojai ir specialistai.

+ Parašiau atsiliepimą apie specialistą. Kodėl jo nematau portale?

Visi uodega.lt parašyti atsiliepimai patvirtinami per 1 - 2 d.d. Patvirtinami etiški ir konstruktyvūs atsiliepimai.

+ Kiek man kainuos vizitas pas veterinarijos gydytoją ar specialistą?

Veterinarijos gydytojų ir kitų specialistų teikiamų paslaugų kainos yra skirtingos ir priklauso nuo daugelio niuansų. Portale nurodytas kainas pateikė patys veterinarijos gydytojai, specialistai ar įstaigos. uodega.lt jų neįtakoja.

+ Kaip užsiregistruoti pas norimą specialistą?

Paieškos laukelyje įrašykite veterinarijos gydytojo ar specialisto pavardę, miestą, specialybę ar įstaigos pavadimą. Sistema po akimirkos pateiks visus įmanomus variantus. Iš pateikto sąrašo pasirinkite Jums tinkamiausią specialistą. Jo darbo laikų kalendoriuje pasirinkite datą bei laiką. Paspaudus ant konkretaus laiko, atsidarys langas, kur reikia suvesti savo prisijungimo duomenis arba susikurti paskyrą, jei jos neturite, ir vizito informaciją, kuri bus perduota veterinarijos gydytojui, specialistui ar įstaigai. Nurodykite tik teisingą informaciją. Dieną prieš vizitą Jūs gausite SMS žinutę su priminimu apie vizito laiką.

+Ar užsiregistravus per uodega.lt, mano vizitas nesidubliuos su užsiregistravusiųjų tiesioginiu būdu?

Ne, uodega.lt portale rodomi kalendoriai yra sinchronizuoti su specialistų darbo kalendoriais, ir informacija yra atnaujinama akimirksniu. Būkite ramūs, veterinarijos gydytojai ir specialistai operatyviai gauna Jūsų rezervaciją ir laukia Jūsų atvykstant nurodytu laiku.

+ Ką daryti, jeigu nebegaliu atvykti numatytu laiku?

Jeigu nebegalite atvykti numatytu vizito laiku, Jūs galite: 1. Jei registravotės internetu uodega.lt, prisijunkite ir pakeiskite/atšaukite vizitą. 2. Jei registravotės telefonu ar įstaigoje, praneškite tai veterinarijos gydytojui ar specialistui paskambindami jo anketoje nurodytu telefonu.

+ Kas, jeigu specialistas nebegalės manęs priimti užregistruotu laiku?

Jeigu atsitiktų taip, kad veterinarijos gydytojas ar specialistas nebegali Jūsų priimti, jis su Jumis susisieks asmeniškai telefono numeriu, kurį nurodėte rezervacijos metu.

+ Ar galiu išsikviesti specialistą į namus?

Ne, uodega.lt neteikia tokios paslaugos, tačiau svetainėje galite rasti informaciją ar įstaiga teikia tokią paslaugą ir arčiausiais esantį, greičiausiai Jus ir Jūsų augintinį galintį priimti veterinarijos gydytoją ar reikiamą specialistą.

Reikia pagalbos?

[email protected]