Uodega.lt - tai:

Daugiau klientų

Uodega.lt kasdien aplanko tūkstančiai klientų. Užpildykite savo profilį ir aktyvuokite internetinį kalendorių, kad sulauktumėte daugiau klientų.

Internetinė registracija 24/7

Naudokitės internetiniu kalendoriumi ir augintinių šeimininkai vizitui pas jus galės užsiregistruoti bet kuriuo paros metu. Taigi jūs neprarasite nei vieno kliento.

Nemokamas profilis internete

Užpildę savo nemokamą profilį internete, būsite labiau matomas. Lankytojai jus ne tik lengvai suras, bet matys reitingą, kitų klientų atsiliepimus – visa tai kuria pridėtinę vertę bei padeda klientui pasirinkti.

Klientų vizitų valdymas

Aktyvavę internetinį savo darbo kalendorių, jūs gausite patogų įrankį, kurio pagalba galėsite paprastai ir patogiai tvarkyti rezervacijas savo kompiuteryje, telefone ar planšetėje, kurios automatiškai sinchronizuojamos uodega.lt portale.

SMS pranešimai

uodega.lt, klientai gaus nemokamas SMS žinutes su priminu apie vizitą, kvietimą paskiepyti augintinį ar pasinaudoti įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Atsakykite į atsiliepimą

Visi klientų komentarai tikrinami. Nepadorūs, nekorektiški - šalinami. Reaguokite į juos ir parodykite, kad nuoširdžiai rūpinatės savo klientais.

Gerbiami specialistai,

Išnaudokite uodega.lt teikiamus privalumus!
Sužinokite daugiau >
Užpildykite šią formą, ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Užsiregistruodamas www.uodega.lt patvirtinu savo sutikimą, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi UAB „Mano daktaras“. Jūsų duomenys bus tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. UAB „Mano daktaras“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir jiems prienamus asmens duomenis.
** Privalomi laukai

Mūsų paslaugomis jau naudojasi

Reikia pagalbos?

[email protected]